Výdělek na internetu!!!

Na internetu se denně točí miliony peněz a mnoho lidí se na tomto kolotoči lehce veze. Proč tedy i Vy nevyužijete internetu jako pracovní příležitosti? Běžně výdělky můžou dosáhnout i více jak 2000 Kč/měsíc.

Klikačky

Společnosti platící za reklamu se specializují na klikání na odkazy, a proto se jim říká KLIKAČKY. Funguje to podobně jako u emailingových společností, akorát s tím rozdílem, že nerozesílají žádné emaily. Pro klikání se musíte přihlásit na jejich stránky a přepnout do sekce Paid To Click (PTC nebo Ads). Tam jsou umístěny placené odkazy a vše funguje obdobně jako u emailigů. K tomu abyste si mohli nějakou tu vydělanou částku vybrat, musíte mít založen účet u nějaké elektronické peněženky (e-gold, pay-pal...). Elektronická peněženka je něco jako elektronická banka. Já osobně doporučuji PayPal. Vytvoření účtu u této společnosti najdete v sekci Paypal. Můžete do nich ukládat vydělané peníze, dále je investovat a nebo si je nechat poslat do ČR.

Odkaz s reklamou musí být otevřen po dobu dokud nevyprší čas v levém horním rohu, většinou to je 30 vteřin.Po tuto dobu si můžete dělat cokoli na vašem PC či internetu. Z jednoho servru může být současně spuštěn jen jeden odkaz,až vyprsí čas(objeví se buťto zelený dolar nebo fajifka) zavřete a spustíte nový odkaz s reklamou, při více najednou budete po chvíli z "kola venku"(vykopnuti ze servru(kick)).Na odkaz můžete kliknou jednou z 24 hodin.

 
Zkuste to!! Bez počátečních vkládů! O nic nepřijdete!