Výdělek na internetu!!!

Na internetu se denně točí miliony peněz a mnoho lidí se na tomto kolotoči lehce veze. Proč tedy i Vy nevyužijete internetu jako pracovní příležitosti? Běžně výdělky můžou dosáhnout i více jak 2000 Kč/měsíc.

Bux.to

Jde o mezinárodní firmu, která platí za to že budete klikat na reklamy, za jednu reklamu platí 1 cent(US), denně se zobrazuje 9 až 22 reklam, někdy i více. To znamená že můžete denně vydělat až 22 centů v přepočtu na naše koruny: kolem 3 Kč za den. Já vím netvrdíme že to je hodně peněz ale musíte se do tohoto programu zapojit vy a pod vámi co nejvíce lidí (referálů) čím víc lidí bude pod vámi přihlášených tím více si vyděláte i vy a pod nimi další a další.... 

Tuto společnost a její stránky chválím, protože je dobře zpracovaná a spolehlivá.Na této stránce se dá nejlepe "vyklikat" k výplatě, s dobrým referečním systémem(viz. sekce v pravo) to je jasná jednička.

Samozřejmě nemusíte mít referály ale vydělky budou menší.

Čím více referálu ( lidí pod sebou ) tím více si vyděláte!!!

Odkaz s reklamou musí být otevřen po dobu dokud nevyprší čas v levém horním rohu, většinou to je 30 vteřin.Po tuto dobu si můžete dělat cokoli na vašem PC či internetu. Z jednoho servru může být současně spuštěn jen jeden odkaz,až vyprsí čas(objeví se buťto zelený dolar nebo fajifka) zavřete a spustíte nový odkaz s reklamou, při více najednou budete po chvíli z "kola venku"(vykopnuti ze servru(kick)).

Firma vyplací na paypal ( mezinárodní internetová "peněženka"). Je to jednoduché, stačí si založit účet.

Platby

$0.01 za klik na link
$0.01 z výdělku Vašeho referrala

Minimum pro vyplacení

$10

Registrace: stačí kliknout na tento odkaz! a pak Join Now

(podobné to je i u ostatních servrů, doporučuji navštívit sekci slovníček)

 
Zkuste to!! Bez počátečních vkládů! O nic nepřijdete!