Výdělek na internetu!!!

Na internetu se denně točí miliony peněz a mnoho lidí se na tomto kolotoči lehce veze. Proč tedy i Vy nevyužijete internetu jako pracovní příležitosti? Běžně výdělky můžou dosáhnout i více jak 2000 Kč/měsíc.

Paypal

 

 

PayPal je internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty, které jsou identifikovánými emailovými adresami.

Každý účet je propojen s jednou nebo více platebními kartami. Platební karta musí být embossovaná (např. VISA nebo ECMC). Alternativou je platit těmito kartami přímo na internetu (tím se ovšem zvýšeno riziko podvodu, protože je nutno zadat informace o platební kartě přímo cílovému subjektu).

Systém PayPal umožňuje mít nastavenu i českou korunu jako primární měnu. Při platbě v jiné měně je částka přepočítána podle aktuálního kurzu.

Při aktivaci platební karty je nutno zadat PayPalu potřebné informace o této kartě. PayPal si z karty poté strhne nepatrnou částku (v případě účtu v CZK je to 50 Kč). Tato částka je vrácena jako bonus při prvním převodu peněz přes PayPal. Na výpisu z účtu je u této položky uveden čtyřmístný kód, jehož zadáním na webových stránkách PayPalu je provedena aktivace zmíněné platební karty. Při následných převodech peněz přes Internet je odpovídající částka stržena přímo z platební karty.

 
Zkuste to!! Bez počátečních vkládů! O nic nepřijdete!