Výdělek na internetu!!!

Na internetu se denně točí miliony peněz a mnoho lidí se na tomto kolotoči lehce veze. Proč tedy i Vy nevyužijete internetu jako pracovní příležitosti? Běžně výdělky můžou dosáhnout i více jak 2000 Kč/měsíc.

Druhy účtů

Personal Account - Osobní účet

Ideální pro online nakupování, posílání a přijímání plateb přes zabezpečenou síť PayPal. Na tento typ účtu nemůžete přijímat platby provedené debetní nebo kreditní platební kartou.

Platební operace jsou bez poplatků, kromě operací kdy se převádí měny. Zde je poplatek 2,5 %.

Premier Account - Zbýhodněný účet

Účet vhodný pro nakupování a prodávání na eBay. Platby za zboží a služby v eschopech. Na tento typ účtu můžete přijímat všechny platby, je tu ale již menší poplatek.

Poplatek za přijaté platby - 1,9 % až 3,4 % + 0,35 EUR, více informací Poplatek za převod z PayPal do své banky - poplatek zatím není stanoven nebo není žádný Operace kdy se převádí měny - 2,5 %.

Business Account - Obchodní účet

Správná volba pro vaše online obchodování, akceptuje kreditní karty, debetní karty a platby z bankovních účtů. Povoluje přístup více uživatelů.

Poplatky a jejich výše stejná jako u Premier účtu.

PayPal umožňuje členům mít jeden Personal a jeden Premier nebo Business účet, ale každý PayPal musí být založen na unikátní e-mail adresu.

 
Zkuste to!! Bez počátečních vkládů! O nic nepřijdete!