Výdělek na internetu!!!

Na internetu se denně točí miliony peněz a mnoho lidí se na tomto kolotoči lehce veze. Proč tedy i Vy nevyužijete internetu jako pracovní příležitosti? Běžně výdělky můžou dosáhnout i více jak 2000 Kč/měsíc.

Jak na registraci?

Jak založit PayPal účet?

Registrace na PayPal účtu je jednoduchá.

Zahájíte ji na stránce PayPal.com.

  1. Zde použijete volbu Sign Up nebo Sign Up Now!
  2. Následuje volba typu účtu. Vybrat si můžete z 3 možností Personal(doporučuji je zdarma), Premier a Business Account. Na stejné stránce zvolíte zemi, ve které žijete. (například Czech Rebublic) Pokračujte kliknutím na Continue.
  3. Na další stránce vyplníte osobní informace - křestní jméno, příjmení, adresu (Address1 - ulice a číslo popisné, City - město, State/Province/Region - nevyplňujete, Postal Code - PSČ), občanství, telefonní číslo(nikdo vám volat nebude!), e-mail adresu, heslo, bezpečnostní otázku a odpověď na ní. Všechny údaje píšeme bez diakritiky (háčků a čárek), protože PayPal neumí české kódování znaků. Zatržením políčka Yes odsouhlasíte User Agreement a Privacy Policy. Pak zbývá vložit do prázdného políčka pod ním zodrazené znaky a kliknout na Sign Up.
  4. Na e-mail adresu, krerou jste uvedli v registračním formuláři vám přijde mail s názvem Activate Your PayPal Account. V něm naleznete odkaz, které použijete (kliknout nebo vložit do prohlížeče) pro dokončení aktivace PayPal účtu a potvrzení vlastnictví registrované emailové adresy. Tím je registrace hotova.                                                                                                 Vaše přihlašovací jméno musí být váš platný e-mail!!

 
Zkuste to!! Bez počátečních vkládů! O nic nepřijdete!